BRW Komoda Namur KOM2D1S – modřín sibiu světlý/sentences šedá

Katalogové číslo: AF61043058 Kategorie: Štítek:

Popis

Systém kolekce Namur dbá především na zdůraznění designových prvků, který skvěle ladí s nejnovějšími trendy při zařizování studentského pokoje.
Komoda Namur KOM2D1S je vyrobená v uzavřeném provedení a tak bude pokoj vašich dětí působit stále uklizeným dojmem. Je možné do ní pohodlně uschovat oděv, ale také i školní potřeby či cokoliv jiného, co nepotřebujete mít neustále na očích.
Materiál použit při výrobě komody Namur je lamino. Což jistě oceníte při údržbě a dlouhé stálosti nábytku. Barevné provedení je v kombinacimodřín sibiu světlý/sentences šedá (moderní potisk písmen na zásuvce, který získá sympatie především u teenagerů). Úchytky jsou vyrobeny z kovu v barvě starého zlata.
Komoda se skládá z jedné zásuvky a uzavřené skříňky, která je uvnitř předělena policí. Maximální zatížení police je 4 kg.Vrchní police má nosnost 5 kg. Díky rozměrům vrchní police je možné na jejím povrchu vystavit dekorační předměty nebo fotografie vašich přátel.
Dodáváno v demontu. Montáž je díky návodu jednoduchá.
Kolekce nábytku Namur má ladný a moderní design. Skvěle se bude vyjímat ve studentském pokoji, kde vytvoří příjemnou atmosférupro učení i rozvoj fantazie. Vyrábí se v barevném provedení modřín sibiu světlý s moderním dekorem textu sentences šedá.